sobota, 29 października 2011

Recenzja Balsamu Panthe Vera Dermactol

Witajcie!
Czas na recenzje ostatniego produktu, który dostałam od firmy Calmaderm. Dermactol Panthe Vera Treatment Lotion jest do nieco wodnisty balsam, którego zadaniem jest łagodzenie podrażnień po opalaniu. Fakt, faktem nie mam możliwości sprawdzić jak on działa po oparzeniach słonecznych ale za to jest on bardzo przydatny w innych sprawach.


Może tak od początku, Balsam Panthe Vera jest nieco wodnistym balsamem, który jest zamknięty w opakowaniu z pompką. Jest to bardzo higieniczne, z tym że ten produkt jest zbyt wodnisty i zbyt dużo z niego wylatuje. Jednakże bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Ma on działanie bardzo nawilżające i łagodzi podrażnienia np. po goleniu nóg.


Połowę balsamu dałam mojemu mężowi, który używa go po pracy i twierdzi że jest to dobry produkt i główną jego zaletą jest to że nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Balsam nie uczula, jest delikatny i skóra po nim jest bardzo miękka.
Niestety przez swoją konsystencję bardzo szybko się kończy. A szkoda bo jest to dobry produkt i chciałoby się go więcej w opakowaniu:)
A wy macie ten balsam? Jesteście z niego zadowolone? Chętnie poczytam wasze recenzje tego produktu:D
Buziaki:*

2 komentarze:

  1. Umnie ten produkt nie sprawdzil się zbyt dobrze, bo owszem lagodzil po goleniu ale nie nawilzal odpowiednio a pozatym no moj produkt mial bardzo krotki termin waznosci ....

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam go, ale jeszcze czekam z testami ;-)

    OdpowiedzUsuń