wtorek, 15 grudnia 2015

2 klasyczne makijaże na ŚwiętaO ile na Wielkanoc lubię poszaleć z kolorem, tak na Święta Bożego Narodzenia wybieram makijaż klasyczny. Dzisiaj chcę wam pokazać dwa makijaże, które być może zainspirują was i nie będziecie miały problemu z wyborem "jak się umalować "

Propozycja nr 1: Delikatne usta i mocne oko.
To idealny makijaż dla osób, które nie lubią się w mocnych ustach, lub boją się że pomadka się zje w trakcie jedzenia a nie będą miały możliwości lub czasu na poprawkę. W tym makijażu najważniejszą role grają oczy, które przy doklejeniu sztucznych rzęs stały się jeszcze bardziej wyraziste.

Propozycja nr 2: Czerwień na ustach
Uwielbiam czerwone usta i  tym roku na pewno się na nie zdecyduję. Aby jednak makijaż nie zpstał przytłoczony z różnych stron, postanowiłam podkreślić oczy matowymi cieniami w kolorze ziemi i dzięki temu wyszło ciekawe połączenie.Oba makijaże zostały wykonane podobnymi produktami: cienie Inglot, podkład Eveline HD, korektor Eveline 8w1, puder Kryolan, Kobo contouring powder Sahara Sand, róż Wibo, rozświetlacz Lovely w odcieniu Gold, czerwona pomadka Rimmel By Kate, jasna pomadka Art Deco (nr nie pamiętam), TUsz Lovelu 24Curling Pump up, biała kredka do oczu Essence, eyeliner do brwi Vipera nr 3, Maybelline Colour Tattoo w kolorze Creme de Nude jako baza pod cienie.


Którą wersję wy byście wybrały?


PS. Muszę się pochwalić:P W końcu kupiłam aparat z prawdziwego zdażenia:P Mój wymażony Canon700d już u mnie, więc to są ostatnie zdjęcia w tej jakości, następne będą lepsze:P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz