poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Tydzień z Marką Kropla Zdrowia.

Kochani mam dla was miłą wiadomość.
W poniedziałek rozpoczął się nowy cykl akcji promocyjnych w drogerii StrefaUrody.pl - Tydzień z marką. Ten tydzień opanowuje marka Kropla Zdrowia. Są to kosmetyki naturalne, a teraz jest na nie przecena 20% więc można po tańszych cenach zapoznać się z produktami marki:)


Co nieco słów o marce 
"Kropla Zdrowia to wyjątkowe kosmetyki naturalne stworzone z myślą o wszystkich, którym bliska jest potrzeba obcowania z naturą także w codziennym życiu. Receptury kosmetyków Kropla Zdrowia są oparte na naturalnych składnikach roślinnych, a ich kompozycje dobrane tak, aby zapewnić idealną pielęgnację każdego rodzaju skóry, także tej wrażliwej, wymagającej specjalnego, delikatnego traktowania.
Na markę składają się trzy serie.
Eco Gold Line to certyfikowana (ECOCERT) linia bogata w olejek arganowy.
Linia ekologiczna to ekskluzywne mydła na bazie naturalnych składników aktywnych takich jak borowina i olejki roślinne. Doskonale pielęgnują skórę, a rewelacyjny zapach pomaga zrelaksować się i odpłynąć zmysłom. 
Linia medyczna oparta jest na działaniu nanosrebra i białej glinki. Specjalistyczne mydła z tej serii są zarejestrowane jako wyrób medyczny klasy I.
Produkty z serii Kropla Zdrowia są wolne od parabenów, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej, substancji modyfikowanych genetycznie. 
To, co niezmiernie cieszy, to fakt, że kosmetyki Kropla Zdrowia są produkowane w Polsce i pakowane w polskie słoiczki, tuby oraz kartoniki, dzięki czemu jakość i proces produkcji mogą być kontrolowane na każdym etapie."

Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś o kosmetykach naturalnych, a wiedza ta pomoże wam w konkursie na FB StrefaUrody.pl, zajrzyjcie TUTAJ.

Ja akurat jestem posiadaczką 3 produktów z firmy Kropla Zdrowia, niestety nie mogę jeszcze wam o nich opowiedzieć ponieważ użyłam raz, i jak na ten raz to kosmetyki robią dobre wrażenie. Podobają mi się ich składy przyznam szczerze, ze myślałam że będzie gorzej szczególnie że na stronie nie są one podane. Tak więc na pierwszy rzut to się miło zaskoczyłam. Jednak obszerną recenzję będę mogła zamieścić kiedy zużyję te produkty, więc musicie poczekać.
Kosmetyki zapowiadają się ciekawie, więc pewnie będzie o co powalczyć pod koniec tygodnia bo na fb będzie można coś wygrać:)
StrefaUrody.pl na YT, FB, OPINEO, WWW
Zapraszam:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz